• Se společností Thimble jsme se spojili za učelem zhotovení e-shopu pro firmu One Life. Setkali jsme se s velmi přátelským týmem lidí , kteří nám vyšli vstříc ve všech požadavkách. Byl nám podán srozumitelný feedback v oblastech, ve kterých jsme nebyli zběhlí. Nejvíce bych vypíchl přístup ke klientovi po předání webu, kdy nám kluci vyjdou vstříc vždy, když se ukáže nějaký problém. Jinak web samozřejmě super a vše funkční.

    Jakub Chundela - OneLife
  • Nemám dobré zkušenosti s programátory a webdesignéry, ale Thimble mi ukázal že to jde dělat dobře. Poprvé jsem v tomto oboru spolupracoval s lidmi, kteří dokázali perfektně splnit moje požadavky a představy. Zákazníci mě bookují na své akce a s nadšením chválí moje webové stránky. Rychlá a příjemná spolupráce, výsledek přesně podle představ- co víc si přát? Prostě magie...

    Aleš Hrdlička - kouzelník, žonglér
  • Potřeboval jsem vytvořit moderní web, který osloví zákazníky a přispěje k objednávce. Po výberovém řízení jsme si vybrali agenturu Thimble. Komunikace byla super a hlavně rychlá. Za mě vše OK a určitě doporučuji!

    Jakub Semerád - KupujiAuto.cz

Zaujali jsme vás?
Zaujmeme i vaše klienty.

Napište nám a určitě se domluvíme a vytvoříme vám přesně to,
co si od kvalitních webových stránek slibujete.